Мови:

Цей сайт створений на основі даних Вікімапії. Вікімапія є відкритим спільним картографічним проектом, який наповнюють добровольці з усього світу. Він містить інформацію про 32091061 об'єктів, кількість яких постійно збільшується. Дізнайтеся більше про Вікімапію та сітігіди.

Останні коментарі міста Чортків:

 • ТОВ "СЕ Борднетце-Україна" (SEBN-UA) Чортківська філія, Yuri (гість) написав 3 років тому:
  Бывший Чортковский ремонтный завод.
 • Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу, Melnikov37 написав 6 років тому:
  При поляках городская управа была.
 • Гуртожиток, Melnikov37 написав 6 років тому:
  Бывшая санчасть в/ч 78425.
 • вул. Володимира Великого, 10б, Любомир Баліцький (гість) написав 7 років тому:
  це не магазин, а приватний будинок, автора прошу виправити помилку
 • Готель «Гетьман», Guest (гість) написав 8 років тому:
  Хочу розповісти про готель Гетьман, бо дуже вже наболіло. Чесно кажучи давно не бачив такого хамського відношення до клієнта… Тут я зупинявся двічі. І обидва рази не без пригод... Перший раз у номері не було всіх ламп у світильниках (книгу неможливо почитати), телевізор без пульта, неробоча розетка, поламана кришка від унітазу... В тумбі знайшли пачку від чипсів та використані серветки. Проте найважливіше - у номері не було wi-fi, що свідчить про рівень готелю! Виявилося, що інтернету на 2-му поверсі взагалі нема. Тож, аби працювати чи перевірити пошту доводилося йти на поверх вище і годинами стояти з ноутом біля розетки, що навпроти туалету (це просто НЕПРИПУСТИМО !!!). Про це були проінформовані і адміністратори, і власник готелю, проте жодних заходів вжито не було!!! Бронюючи кімнату вдруге, спеціально наголосив, що номер має бути на третьому поверсі з інтернетом, і адміністратор зарезервувала за мною ту кімнату, яку я і просив. Проте, зателефонувавши перед приїздом, дізнався, що мене без попередження нагло переселили у той самий номер без wi-fi, де я зупинявся минулого разу. На мої зауваження від адміністратора Наталії я почув хамовите: "Якщо вас не влаштовує обслуговування у нашому готелі - йдіть в інший"!!! Наступного дня після скандалу мене все ж переселили у номер номер, який я забронював, де на мене чекав черговий сюрприз - постіль була вимащена чи то у кров, чи то в іржу, а на шафі лежала порожня пляшка від коньяку. Телевізор був не повністю справний… Порадив би власнику готелю звернути увагу на роботу персоналу, бо цей заклад жодній поважаючій себе людині не порадив би, хоч візуально номери і непогані. Повертатися у Гетьман немає жодного бажання !!! Це жах!!! Поведінка денних адміністраторів хамська, домовленості з клієнтом не виконуються, недоліки не усуваються. Наступного разу скористаюся порадою адміністратора Наталії та звернуся до їх конкурентів. Тим же, хто хоче відчути на собі ХАМСТВО та ПРИНИЖЕННЯ від адміністрації, раджу звертатися у Гетьман, там це гарантовано!!!
 • Залізничний склад, Dubytskyi Serhii написав 9 років тому:
  http://chuhaystyr.blogspot.com/2015/03/blog-post.html
 • Школа № 7, Igor Jarema написав 10 років тому:
  ljublju skolu nomer 7
 • Гімназія "Рідна школа", natvas написав 11 років тому:
  З глибини віків відлічує свою багату історію сивочолий Чортків! В історії нашого краю чільне місце посідає осередок науки і культури – гімназія «Рідна школа» імені Маркіяна Шашкевича. Цей навчальний заклад був збудований в тяжкі для нашого народу часи. Були в нього і світлі дні, були і дні негоди. Проте він вистояв в суворій боротьбі і досі навчає підростаюче покоління вічному і мудрому, корисному і цікавому. Завжди навколо гімназії згуртовувалися кращі з кращих, еліта галицької педагогіки. З їх допомогою, а також з Божою поміччю на Чортківщині зберігся український дух, українська ментальність. Незважаючи на економічні труднощі, що тимчасово постали на заваді розвиткові освіти, в гімназії «Рідна школа» знаходять шляхи подолання цих проблем, намагаються вийти з скрутного становища. Відроджена гімназія готує до праці в ім’я нашої держави, нашої нації.
 • Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу, vitaliy (гість) написав 12 років тому:
  шмас 1992 июнь-декабрь 2-я рота
 • Територія футбольного стадіону «Харчовик», Rebit (гість) написав 12 років тому:
  bad stadion!
 • Недобудована швейна фабрика, андрій (гість) написав 12 років тому:
  швейна фабрика
 • Чортківський замок 1610 р., vasyldrohobych написав 12 років тому:
  З 2010р. замок на реконструкції.
 • Церква Успіння Пресвятої Богородиці, vasyldrohobych написав 12 років тому:
  Дуже гарна.
 • Міні-готель «Таня», vasyldrohobych написав 12 років тому:
  Двомісний номер - 150грн (2012р.)
 • Бар «Тарко», Ігор (гість) написав 14 років тому:
  У нашому бістро працює Wi-Fi точка доступу. Тепер Ви можете працювати в Інтернет, перевіряти свою пошту, переглядати сайти, спілкуватись з друзями, рідними,через Інтеренет перебуваючи у нашому бістро, куштуючи улюблені страви чи напої, чи просто п'ючи каву. Просто роблячи замовлення попросіть код доступу, і користуйтесь нашим Інтернетом безкоштовно!
 • Магазин «Бобер», Angry (гість) написав 15 років тому:
  Нормальний магаз. Якраз по дорозі студікам в самий раз. І пиво там звжди холодне :)
 • Магазин "1000 дрібниць", Пашко (гість) написав 15 років тому:
  А краще звучить 1000 дурниць ))))))
 • Чортківська ЗОШ № 5, Пашко (гість) написав 15 років тому:
  Найкраща школа у місті
 • Міське кладовище, Пашко (гість) написав 15 років тому:
  Не цвинтар, а кладовище!
 • Школа № 7, dfvfvdes (гість) написав 15 років тому:
  my friends go to that school i heard its the best school ever